בעקבות הביקוש נפתח מחזור נוסף:

קורס הכנת דו"ח אפס כולל סדנה מעשית

עד כמה דו"ח אפס קולע למציאות? מה מפיקים ממנו הבנקים, מה הוא מגלה ליזמים, ומה לומדים ממנו הלקוחות הסופיים? האם יש בכלל טעם לצפות את הכל מראש ולהעריך עלויות ותזרים, כאשר הבלתי צפוי הוא הדבר הכי צפוי בכל פרויקט נדל"ני? האקסל סופג הכל, אבל איך נדע לכמת במדויק פרויקט שלם לתוך קובץ מחשב אלקטרוני? זה הזמן ליישר קו עם הידע הפרקטי ביותר להצלחת פרויקט הנדל"ן הבא שלכם

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף אודות הקורס:

אודות הקורס

אומרים שהאקסל סופג הכל. זה נכון, אבל איך נדע לכמת במדויק פרויקט שלם את תוך קובץ מחשב אלקטרוני.
בפרויקט נדל"ן זה קשה שבעתיים, שכן ככל שמדובר על פרוייקט מורכב כך נדרשת התמחות והבנה יתרה במספר תחומים. לצורך כך, הוקם קורס ניהול סיכונים והכנת דוחות אפס במרכז הנדל"ן, שתכליתו להעניק את הכלים והיסודות לכלל המרכיבים ותרגומם כזכויות ועלויות 'מהשטח אל הנייר'. במהלך הקורס יעבירו ראשי התחום שיעורים מעניינים המשלבים חומרים פרקטיים ועיונים לבחינת כדאיות פרויקט תוך התייחסות לכלל מרכיביו, בין היתר כימות הזכויות, תקצוב הפרויקט הערכת עלויות בניה, מימון, כלליות, בחינת היבטי מיסוי והיטלים וסוגיות נוספות עד לשורה התחתונה.

פתיחת הקורס 8/1/2020
שעות הקורס ימי רביעי בשעות 17:00-20:30
היקף הלימודים 12 מפגשים 48 שעות אקדמיות
מיקום מגדל ב.ס.ר 1, בן גוריון 2, במשרדים של מרכז הנדל"ן

מנהל אקדמי

רון מזור

שמאי בנק לאומי

סגל המרצים

עו"ד אסף אנגלרד

ראש מחלקת מימון ובנקאות במשרד המבורגר עברון ושות'

יקי רייסנר

מנכ״ל ובעלים חברת רייסדור

אבירם אליאס

בעלים מידבד כלכלה הנדסית

טארק דיביני רו"ח (עו"ד)

שותף באשכול המיסים ומנהל מחלקת מיסוי נדל"ן

חווה ארליך

מתכננת מחוז תל אביב במנהל התכנון

ירון בלנק

מנכ"ל חברת "גלים" ושותף במכלול פתרונות מימון

יעקב סיסו

שותף קרן יסודות

דני מור

מנכ"ל חברת בסט ייזום

איתי שניידר

מנכ"ל דקל

אדריכל אסף שאול

שותף במשרד האדריכלים CPSL

עו"ד אייל בלכר כהן

סמנכ"ל קרן יסודות

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף אודות הקורס:

loop
מבוא לדו"ח אפס

בניית דו"ח אפס וזיהוי נקודות החוזק והתורפה הכלכליות של הפרויקט, הדרכים למנוע בעיות והפתעות תזרימיות, ובעיקר – את הכלים לפתירתן במהירות כאשר הן מתרחשות.

קרא עוד
memory
ניתוח עלויות ותקציבי פרוייקט

העמקה בעלויות בנייה בניית כתבי כמויות וניהול תקציבי נכון כחלק מבניית דו"ח אפס.

קרא עוד
my_location
קביעת שווי הפרוייקט

יתוח השמאי בדו"ח אפס הוא חלק מהותי, הבנת מתודולוגית לקביעת שווי ורווחיות הפרוייקט הינם היסוד להצלחה או כישלון של פרוייקט נדל"ן

קרא עוד
network_check
היבטים משפטיים

היכרות מעמיקה עם החבויות המשפטיות בעת גיוס מימון לפרוייקט נדל"ן. ליווי משפטי שוטף של הפרויקט, היבטים משפטיים הקשורים למימון, מנקודת הראייה של הגוף המממן ושל היזם.

קרא עוד
border_right
היבטיים מיסויים

תכנון מס נכון ומדויק, מתוך הבנה ולקיחה בחשבון של כל היבטי המיסוי הרלוונטיים לפרויקט פינוי בינוי; מיסוי דייר ומיסוי יזם, סוגיות מיסוי שבח, היטלי השבחה ומיסים עקיפים.

קרא עוד
no_encryption
מימון וליווי בנקאי וחוץ בנקאי

הליווי והגיבוי הבנקאי הוא חלק בלתי נפרד מעסקת נדל"ן, קל וחומר בפרוייקט בו הערבות הבנקאית הינה משענת האמון של הדיירים בתהליך. בניית הדרך המנצחת להשגת מימון מקסימלי לפרוייקט.

קרא עוד
pause_circle_outline
היבטי תכנון ורגולציה

ניתוח סיכונים - תכנית חכמה חייבת לשקלל גם תרחישי סיכון אפשריים. בקורס תלמדו לזהות את נקודות החוזק והתורפה בהיבטי המימון לפי סוג עסקה, בין אם התחדשות עירונית, קבוצת רכישה או קומבינציה, את הדרכים למנוע בעיות והפתעות, ובעיקר – את הכלים לפתירתן במהירות כאשר הן מתרחשות.

קרא עוד
pause_circle_outline
התנהלות מול שותף מקומי

ברוב פעילויות הנדל"ן בחו"ל דרוש שותף מקומי המכיר את הסביבה והאזור, בקורס נלמד כיצד להוביל פעילות מול שותפים מקומיים, מה השיקולים לבחירתו את השאלות שצריך לשאול בעת ביצוע עסקה.

קרא עוד

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף אודות הקורס:

ממליצים על הקורס

"

למי נועד הקורס?

הקורס מיועד ליזמים ואנשי מקצוע בכירים בענף, המעוניינים להוביל את תחום הנדל"ן המניב בחברתם.
קבלני בנייה

יזמים ומנהלים בכירים בחברות נדל"ן

יזמים ומנהלים בכירים בחברות נדל"ן

שמאים

אודות מרכז הנדל"ן

עולם הנדל"ן בישראל מאופיין בתנאים משתנים ללא הרף. שחקנים רבים המגיעים מאסכולות מקצועיות שונות יוצרים מורכבות ורב תחומיות המחייבים את העוסקים בענף להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואינטלקטואלי. לאור תנאים אלו הוקם מרכז הנדל"ן. מרכז הנדל"ן מהווה זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף ומוביל את השיח המקצועי בתחום הנדל"ן בישראל.
המרכז שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם בין אנשי המקצוע ועם מקבלי ההחלטות. המרכז מאגד בתוכו אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחום הנדל"ן ומציע תכניות העשרה שנתיות – קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.